• Авицена - протравитель (Альфа Смарт Агро)

Авицена - протравитель (Альфа Смарт Агро)

На складе
  • 4 700.00 грн. 4 900.00 грн.


Діюча речовина

Тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л
Формуляція

Суспензійна емульсія для обробки насіння
Призначення

Сучасний трикомпонентний протруйник широкого спектра дії з вираженим фізіологічним ефектом
Тара

5 л

Спосіб застосування і норми витрат


КультураХворобаНорма витрати препарату, л/тСтрок обробкиМаксимальна кількість обробок
Пшениця озима та яраСажкові хвороби, фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса0,4–0,6Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння)1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Ячмінь ярий та озимийСажкові хвороби, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, сітчаста плямистість, борошниста роса0,4-0,6Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння)1
ОвесЛетюча, покрита сажки, червоно-бура плямистість, пліснявіння насіння0,4–0,6
ПросоСажка волоті, пліснявіння насіння0,4–0,6
Кукурудза (на зерно)Летюча, пухирчаста сажки, фузаріозні кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння0,5-0,6
Льон-довгунецьАнтракноз, крапчастість, плямистості, пліснявіння насіння0,4–0,6Протруювання насіння суспензією препарату (3-5 л води на 1 т насіння)
РіпакПліснявіння насіння, альтернаріоз, коренева гниль, фомоз, фузаріоз (коренева форма)0,5Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)
Нут, горохАскохітоз, антракноз, фузаріоз, пліснявіння насіння0,5Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)

Переваги  • Найширший спектр захисної дії забезпе- чує контроль практично всіх хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур і перших «хвиль» аерогенних інфекцій.

  • Комбінація трьох діючих речовин принци- пово різного механізму фунгіцидної дії запо- бігає виникненню резистентності у патогенів.

  • Забезпечує високу перезимівлю озимих зав- дяки надійному контролю снігової плісняви.

  • Ідеально підходить для посівів з високим потен- ціалом врожайності і насінницьких господарств.

  • Має яскраво виражений фізіологічний ефект: підвищує здатність до поглинання води і пожив- них елементів, покращує інтенсивність фото- синтезу, збільшує товщину колеоптиля, підви- щує масу і довжину кореневої системи.

  • Має тривалий захисний ефект та 100% селек- тивність до культури.

  • Збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки)


Механізм дії


Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазолу заснована на процесі інгібування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом – і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.


Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями, а також ефектом стимулятора росту.


Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає подальше зараження хворобами молодої рослини.


Властивості


Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна® знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса). Протруйник не впливає на енергію проростання і схожість посівного матеріалу.


Загальні рекомендації


Протруювання рекомендується проводити за 7-14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценну® у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.


Норма витрати робочої рідини


Зернові культури – 10 л/т насіння, льон-довгунець – 3-5 л/т насіння.

Рекомендуемые товары

Рекорд Квадро - протравитель (Укравит)

Препарат: Протравитель семян

Рекорд Квадро - протравитель (Укравит)

5 800.00 грн. 5 900.00 грн.

Рестлер Трио - протравитель (Укравит)

Препарат: Протравитель семян

Рестлер Трио - протравитель (Укравит)

3 400.00 грн. 3 600.00 грн.

Десикант Макс - (Укравит)

Препарат: Десикант

Десикант Макс - (Укравит)

5 950.00 грн.

Фаер - протравитель Нертус

Препарат: Протравитель семян

Фаер - протравитель Нертус

4 000.00 грн.