• НЕРТУС ЦИНК -  удобрения для листовой подкорки

НЕРТУС ЦИНК - удобрения для листовой подкорки

На складе
  • 750.00 грн.

Характеристики
Производитель НЕРТУС
Тип удобрения: листовая подкормка
Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.

Діюча речовина:
Zn (цинка гліцинат), 120 г/л


Виробник:
ТОВ "Харків Хімпром"


Формуляція:
рідина


Тарна одиниця:
каністра 10л.
Висока біологічна ефективність добрива пояснюється використанням у якості хелатирующие агента амінокислоти гліцин, яка є природним стимулятором росту. Гліцинат цинку відрізняється найменшим розміром молекул з усіх відомих хелатних комплексів. При попаданні на воскоподібні шар листя, що складається з жирних кислот з негативним зарядом, нейтральний заряд молекул дає можливість удобрення безперешкодно проникати всередину рослин.
Мікродобриво Нертус Цинк застосовують профілактично, для поповнення нестачі цинку. Добриво вносять обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування.
Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, залежно від культури, становить від 70 до 1000 л / га. Під час внесення добрив необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Не рекомендується вносити добриво під час туману і роси, це може призвести до стеканию робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити його ефективність.
Добриво сумісно з більшістю пестицидів. Проте в кожному окремому випадку необхідно робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість добрива, доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки робочого розчину в однорідному стані.
Рекомендуем Вам приобретать семена, сзр, удобрения только у официального дистрибьютора. Так вы экономите свои деньги, так как получаете первую цену, минуя всех посредников, а так же гарантию качества товара. В случае возникновения ЛЮБЫХ проблем с качеством поставляемого товара – официальный дистрибьютор берет все расходы на себя, а так же гарантирует возврат средств или обмен (по согласованию сторон) Экономьте свои деньги и время!
Помните, скупой платит дважды
В компании АГРО РОСТ Вы можете купить оригинальные семена по первой цене на рынке.
В наличии крупная и средняя фракции. Цены уточняйте у менеджера
На каждую партию семян мы предоставляем сертификат качества
Возможны разные варианты оплаты:

  • Перечисление на расчетный счет с НДС

  • Оплата наличными при получении/по факту поставки


Варианты поставки:
1) Отгрузка со склада в Харькове (улица Клочковская 345 а)
2) доставка Новой Почтой, в том числе Наложенным платежом (оплата по факту поставки)
3) Адресная доставка товара нашим транспортом

Рекомендуемые товары

ГУМИФИЛД ФОРТЕ БРИКС в.с.- Humin Tech (Германия)

Производитель Humin-Tech

ГУМИФИЛД ФОРТЕ БРИКС в.с.- Humin Tech (Германия)

4 999.00 грн. 6 000.00 грн.

ГУМИФИЛД ВР-18 - жидкий гумат калия, Humin Tech (Германия)

Производитель Humin-Tech

ГУМИФИЛД ВР-18 - жидкий гумат калия, Humin Tech (Германия)

5 000.00 грн. 6 000.00 грн.

ФОКУС - борное удобрение для подкормки

Производитель НЕРТУС

ФОКУС - борное удобрение для подкормки

0.00 грн.