• ХЕЛПЕР - комплекс микроэлементов для листовой подкормки

ХЕЛПЕР - комплекс микроэлементов для листовой подкормки

На складе
  • 0.00 грн.

Характеристики
Производитель НЕРТУС
Тип удобрения: листовая подкормка
Висококонцентроване розчинне добриво з набором макро- та мікроелементів для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації

Діюча речовина:
N загальний вміст, 18 %; N у нітратній формі, 5,1 %; N в аміачній формі, 3,5 %; N в формі сечової кислоти, 9,4 %; P2O5, 18 %; K2О, 18 %; Магній (MgO), 3 %; Бор, розчинний у воді, 0,02 %; Мідь у формі хелату ЕДТА, 0,005 %; Залізо у формі хелату ЕДТА, 0,07 %; Марганець у форму хелату ЕДТА, 0,03 %; Цинк у формі хелату ЕДТА, 0,01 %


Виробник:
Мікродобрива Peters & Burg Kft


Формуляція:
гранули


Тарна одиниця:
пакет 5кг.
Мікродобриво ХЕЛПЕР застосовують профілактично у тих випадках, коли результати аналізу ґрунту свідчать про дефіцит мікроелементів, або при появі на культурних рослинах перших одиничних симптомів нестачі мікроелементів. Препарат вносять обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування.
Мікродобриво сумісно з переважною більшістю добрив та пестицидів. Проте в кожному окремому випадку необхідно робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність і фітотоксичність.
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4–1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість мікродобрива або його матковий розчин. Після повного розчинення препарату доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.
При внесенні за допомогою наземних обприскувачів норма витрати становить 200–300 л/га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Запобігати стіканню робочого розчину з поверхні рослин під час внесення препарату. Не рекомендується вносити препарат під час туману та роси, оскільки це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити ефективність підживлення.

Рекомендуемые товары

Нертус Бор - удобрение для листовой подкормки

Производитель НЕРТУС

Нертус Бор - удобрение для листовой подкормки

1 100.00 грн.

ФУЛЬВИТАЛ ПЛЮС з.п. - соли фульвовых кислот, Humin Tech (Германия)
ГУМИФИЛД ВР-18 - жидкий гумат калия, Humin Tech (Германия)

Производитель Humin-Tech

ГУМИФИЛД ВР-18 - жидкий гумат калия, Humin Tech (Германия)

5 000.00 грн. 6 000.00 грн.

Плантапег Нертус - стимулятор роста растений

Производитель НЕРТУС

Плантапег Нертус - стимулятор роста растений

990.00 грн.