• Авангард Гумат - органическое удобрение (Укравит)

Авангард Гумат - органическое удобрение (Укравит)

На складе
  • 75.00 грн.

Характеристики
Препарат: органическое комплексное удобрение
Производитель УКРАВИТ
Фасовка 20 л

Предлагаем купить удобрение Авангард Гроу Гумат в Харькове, с нашего склада

Цена указана за 1 литр

Расход 0.5 - 1.5 л/га

Авангард Гроу Гумат применяется на такие культуры, как: пшеница, ячмень, просо, тритикеле, овес, кукуруза, подсолнечник, соя, горох, рапс, сахарная свекла, кормовая свекла, овощи, плодово-ягодные культуры

Авангард Гроу Гумат - это органическое, жидкое удобрение - антистресант. В состав входят комплекс L-аминокислот, гуматы и биологически-активные вещества

Авангард Гроу Гумат применяется для предпосевной обработки семян, а так же для внекорневой подкормки культур

Авангард Гроу Гумат состав:  калійні сполуки гумінових та фульфових кислот – не менше 60 г/л; • амінооцтова кислота (гліцин) – 10г/л; • лізин – 11 г/л; • глутамінова кислота – 3 г/л; • бурштинова кислота – 3г/л; інші L-амінокислоти, мікроелементи.

ВЛАСТИВОСТІ ДОБРИВА:

• підвищує на 8-10% польову схожість та на 3-5% енергію проростання насіння культур;

• підвищує стійкість культур до стресів та до хвороб;

• активує ріст і розвинуток кореневої системи культур та їх вегетативних органів;

• поліпшує цвітіння та плодоношення;

• забезпечує підвищення врожайності культур на 10-50% (залежить від культури) та поліпшує товарність і якість;

• забезпечує високу окупність.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Стимуляція біохімічних процесів та прояв антистресового ефекту на культурах.

СУМІСНІСТЬ

Сумісне з більшістю пестицидів та агрохімікатів. Можлива деяка коагуляція в жорсткій воді або в кислому середовищі. Рекомендується попередньо провести тестування на сумісність складників робочого розчину. Об’єм робочого розчину на польових і овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га. Об’єм робочого розчину на високорослих кущах та плодових деревах – 500-1000 л/га. Передпосівна обробка насіння: зернові колосові – 0,3-0,5 л/т; кукурудза, соняшник, ріпак – 1л/т; соя, горох – 0,5 л/т. Рекомендовано поєднувати разом з мікродобривом АВАНГАРД® Старт.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Амінокислоти. У звичайному стані при надходженні достатньої кількості поживних речовин рослина сама здатна синтезувати необхідні амінокислоти в потрібній кількості. Однак у стресових ситуаціях процес синтезу порушується. При цьому введення амінокислот при позакореневому живленні показує високу ефективність і знижує негативний вплив стресових факторів. Амінокислоти відразу включаються до обмінних процесів у клітинах, забезпечуючи швидке виведення рослини зі стану стресу. Амінокислоти виконують найважливішу роль у розвитку рослин, беруть участь у всіх життєво важливих процесах, є основою, з якою будуються білки тканин всіх органів рослин.

Глутамінова кислота. Є джерелом синтезу хлорофілу і будівельним матеріалом для побудови інших видів амінокислот. Активізує обмінні процеси і відновлює водний баланс. Сприяє швидкому запліднення зав’язі. Зміцнює стінки рослинних клітин. Покращує життєстійкість рослин. Має позитивний вплив на процес запилення і формування плодів. Позитивно впливає на осмотичні процеси у протоплазмі, сприяючи відкриванню і закриванню продихів. Сприяє кращому проростанню насіння.

Гліцин. Підвищує концентрацію хлорофілу всередині рослин. Бере участь у процесі запилення. Покращує стійкість рослин в умовах стресу. Бере участь у процесі запилення і формування плодів. Є ефективним комплексоном.

Лізин. Бере участь у синтезі хлорофілу. Є попередником поліамінів, джерелом азоту. Забезпечує рослинам стійкість до посухи та інших стресів. Регулює роботу листових продихів. Забезпечує краще проростання пилку. Гумінові речовини проявляють іонообмінні та абсорбційні властивості щодо утримання елементів мінерального живлення та забезпечення їх культурам. Позитивно впливають на процеси дихання, формування кореневої системи, підвищують стійкість культур до хвороб і стресів. Активують формування бічних кореневих волосків, підвищують вміст хлорофілу та сприяють накопиченню цукрів для перезимівлі озимих культур. Водночас підвищується на 10-15% коефіцієнт використання елементів живлення із ґрунту та добрив.

Бурштинова кислота – стимулятор росту та розвитку культур, який проявляє антистресовий ефект. Поліпшує обмінні процеси в рослинах.

Об’єм робочого розчину на польових і овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га.

Об’єм робочого розчину на високорослих кущах та плодових деревах – 500-1000 л/га.

Передпосівна обробка насіння: зернові колосові – 0,3-0,5 л/т; кукурудза, соняшник, ріпак – 1л/т; соя, горох – 0,5 л/т. Рекомендовано поєднувати разом з мікродобривом АВАНГАРД® Старт

Рекомендуемые товары

Авангард Подсолнечник - удобрения (Укравит)

Препарат: стимулятор роста

Авангард Подсолнечник - удобрения (Укравит)

60.00 грн.

Нертус Микс Кафос - фосфорно-калийное удобрение (Нертус)

Препарат: для внекорневой подкормки

Нертус Микс Кафос - фосфорно-калийное удобрение (Нертус)

230.00 грн.

Нертус микс гумат 18 - стимулятор роста (Нертус)

Препарат: Стимулятор роста, антистресант

Нертус микс гумат 18 - стимулятор роста (Нертус)

150.00 грн.

Нертус Фотосинтез - комплекс микроэлементов

Препарат: Микроэлементы для внекорневого внесения

Нертус Фотосинтез - комплекс микроэлементов

99.00 грн.

Теги: Удобрения купить в харькове, стимулятор роста купить в харькове, листовая подкормка купить в харькове, гумат купить в харькове, удобрения на пшеницу купить агро рост, удобрения на подсолнечник купить в харькове, удобрения на кукурузу купить в харькове, комплексные удобрения купить харьков, микроэлементы купить в харькове, удобрения с микроэлементами купить в харькове