• Плантапег Нертус - стимулятор роста растений

Плантапег Нертус - стимулятор роста растений

На складе
  • 990.00 грн.

Характеристики
Производитель НЕРТУС
Тип удобрения: листовая подкормка
Стимулятор росту для обробки насіння та вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних та вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (високі та низькі температури, низький рівень вологості повітря, обробка пестицидами).

Діюча речовина:
ПЕГ-400 та ПЕГ-1500, 800 г/л; фульвокислоти та солі гумінових кислот, 4 г/л


Виробник:
ТОВ "Харків Хімпром"


Формуляція:
рідина


Тарна одиниця:
каністра 5л
Осмотично активна оболонка з поліетиленгліколей захищає насіння від провокаційної вологи, сприяє отриманню дружних і вирівняних сходів.
Фульвокислоти та солі гумінових кислот підсилюють коренеутворення, стимулюють ріст та розвиток рослин.
Високомолекулярний ПЕГ-1500, за рахунок утворення плівки, забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння або листя; в свою чергу низькомолекулярний ПЕГ-400 легко проникає в тканини, виконуючи функцію транспортного агента.
Нертус PlantaPeg застосовують під час протруювання насіння та при обробці вегетуючих рослин. Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, залежно від культури, становить від 70 до 1000 л/га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Не рекомендується вносити препарат під час туману або наявності роси, це може призвести до стіканню робочого розчину з поверхні рослин та знизити ефективність обробки.
Препарат сумісний з більшістю пестицидів. Проте в кожному окремому випадку необхідно робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату, доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути включений для підтримки однорідного стану робочого розчину.
 
Рекомендуемые товары

Нертус Старт - удобрение для предпосевной обработки семян
ГУМИЛАЙТ 80% - гумат калия, аналог гумифилд (Нертус)
ГУМИФИЛД ФОРТЕ БРИКС в.с.- Humin Tech (Германия)

Производитель Humin-Tech

ГУМИФИЛД ФОРТЕ БРИКС в.с.- Humin Tech (Германия)

4 999.00 грн. 6 000.00 грн.

ГУМИФИЛД ФОРТЕ - гумат калия, Humin Tech (Германия)